Amatorska Liga Szkół Podstawowych w Połańcu

Amatorska Liga Szkół Podstawowych w Połańcu

Dziś odbył się kolejny turniej Ligi Amatorskiej Szkół Podstawowych klas czwartych i młodszych, tym razem rozegrany w Połańcu. Do rywalizacji stanęło osiem drużyn, które zaprezentowały niezwykle wysoki poziom sportowy oraz ogromne zaangażowanie. Atmosfera była pełna emocji, a młodzi zawodnicy pokazali, że potrafią walczyć o każdy punkt z prawdziwą pasją.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. PSP Czajków II
  2. SP Gnojno
  3. PSP Czajków I
  4. Sichów Duży
  5. SP Połaniec I
  6. SP Połaniec II
  7. ZPO Jurkowice
  8. SP Zrębin

Pierwsze cztery zespoły uzyskały awans do kolejnego etapu rozgrywek. Półfinał Ligi Amatorskiej odbędzie się 2 grudnia w Bidzinach, gdzie emocje z pewnością będą równie duże, a rywalizacja jeszcze bardziej zacięta.

Dzisiejsze zawody przebiegły w znakomitej atmosferze, a organizacja turnieju stała na bardzo wysokim poziomie. Serdeczne podziękowania kierujemy do Burmistrza Połańca Jacka Nowaka, Dyrektora MOSiR Grzegorza Sobuta oraz Dyrektorki Szkoły w Zrębinie, którzy w znaczący sposób wsparli przygotowanie całego wydarzenia. To dzięki ich zaangażowaniu turniej mógł przebiec sprawnie i w przyjaznej, sportowej atmosferze.

Medale, puchary oraz koszulki dla uczestników wręczali oni w towarzystwie Prezesa SZPR Leszeka Papaja..

Dziękujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki za wsparcie inicjatywy i umożliwienie rozwoju sportu wśród najmłodszych.

Przewijanie do góry